
Колесо нейлон для візка 200 мм.
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-4740
652 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо відлите з високоякісного нейлону в осі якого встановлені кулькові підшипники. Це колесо витримує дзвінкі навантаження до 900 кілограмів. Рекомендовано застосовувати в приміщеннях із рівним підлогою. Колесо стійке до морозів і не боїться легких кислот. Дозволено до застосування в будь-яких харчових і хімічних виробництвах. Воно може спокійно переносити санітарне оброблення за цим може використовуватися стерильних приміщеннях. Не рекомендується застосовувати в приміщеннях із сильними неорганічними або концентрованими органічними кислотами. Ці колеса призначені для візків типу рохля.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 50 мм |
| Диаметр | 200 мм |
| Материал диска | Нейлон |
| Навантаження на колесо | 1000 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Нейлон |
| Ширина | 50 см |
- Цена: 652 ₴

