
Колесо алюмінієве з кронштейном 100 мм.
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-4736
587 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алюмінієве колесо на кронштейні для кріплення з оцинкованого металу завтовшки 5 міліметрів, має спеціальні отвори для кріплення колеса на Ваш стелаж або візок. Саме колесо має диск відлитий з алюмінію в маточину якого вставлений подвійний кульковий підшипник, шина виготовлена з чорної гуми, забезпечує колесо практично безшумним ходом і водночас може використовуватися на будь-яких поверхнях. Також це колесо не залишає слідів на підлозі. Таке колесо можна використовувати в температурному режимі від -30 до +50 градусів Цельсія.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до кронштейна | 140 мм |
| Диаметр | 100 мм |
| Материал диска | Алюминий |
| Навантаження на колесо | 240 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Лита |
| Ширина | 50 см |
- Цена: 587 ₴

