
Колесо для тачки 4.10/3.50-4, пінополіуретанове, 16 вісь
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KM-4754
580 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4754, Колесо для тачки 4.10/3.50-4, пінополіуретанове, 16 вісь, KM-4754, 722.00грн., KM-4754, General, Колеса, покрышки, камеры, промышленные колеса, грунтозацепы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.35 кг |
| Ось | 16 мм |
| Довжина ступі | 72 мм |
| Діаметр | 260 мм |
| Навантаження на колесо | 100 кг |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 580 ₴

