
Поворотне колесо термостійке 125 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3192
569 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо повністю виготовлене з фенольної смоли, яка модифікована фурфуриловим спиртом і має бурштиновий колір. Такий склад вирізняється великою стійкістю до температури та високою міцністю, він витримує навантаження у 200 кілограмів за розміру 12,5 сантиметра. Таке колесо зазвичай вибирають для стелажів і візків, які працюють за високих або низьких температур, воно витримує температури від -50 до +250 градусів Цельсія. Всередині встановлений підшипник ковзання. Сам кронштейн виготовлений з оцинкованого металу та має кронштейн і майданчик між якими встановлений подвійний кульковий підшипник, він забезпечує плавність поворотів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до кронштейна | 160 мм |
| Диаметр | 125 мм |
| Материал диска | Фенольна смола |
| Навантаження на колесо | 200 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Фенольна смола |
| Ширина | 34 см |
- Цена: 569 ₴

