
Колесо лите на кронштейні 200 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3210
557 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лите колесо на кронштейні використовують для більш завантажених тачок, стелажів або баркасів. Колесо має кронштейн з поцинкованої сталі товщиною 6 міліметрів, у якому зроблені спеціальні отвори для кріплення колеса. Саме колесо має диск штампований із листового металу, скріплений 4 болтами та встановленими кульковими підшипниками. Шина виготовлена повністю з литої гуми та не боїться проколів. Колесо можна використовувати на будь-яких поверхнях. Гума має протектор для більшого зчеплення з поверхнею.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до кронштейна | 235 мм |
| Диаметр | 200 мм |
| Материал диска | Метал |
| Навантаження на колесо | 235 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Лита |
| Ширина | 50 см |
- Цена: 557 ₴

