
Покришка для квадроцикла 13x5.00-6 Good Tire
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-2834
551 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка з 25 відсотковим вмістом чистої гуми набагато краща та щільніша за свої стандартні аналоги. Вона м'якша та не боїться низьких температур, у неї дуже міцний протектор і корт, що забезпечує їй надійніший захист від проколів. Покришки мають стандартний розмір і легко сідають на будь-який диск відповідного діаметра. Ця покришка має гарніші технічні властивості, на відміну від звичайної, тому вона слугуватиме набагато довше. Здійснити заміну покришки можна навіть у домашніх умовах без допомоги фахівців.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Индекс нагрузки шины | 38 |
| Индекс скорости | A4 |
| Страна производитель | Китай |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Посадочный диаметр шины | 6" |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Тип | Камерная "TT" |
| Ширина шины | 5" |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Good Tire |
| Диаметр колеса/диска | 6" |
| Тип комплектующего | Покрышка |
- Цена: 551 ₴

