
Колесо поворотне 160х50 мм.
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3188
540 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Поворотне колесо має спеціальний кронштейн, який складається з кріплення колеса та платформи для кріплення колеса до стелажу або візка, між ними встановлений кульковий підшипник із прес маслянкою, вони захищені пластиковим пилком. Саме колесо лите та шина повністю виготовлене з суцільної гуми, а диск виготовлений із металу скріплений між собою болтами, у маточині вбудовано два кулькові підшипники. Таке колесо не боїться проколів і може працювати на будь-якій поверхні, їх зазвичай встановлюють на більш вантажні візки, стелажі та баркаси.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до кронштейна | 190 мм |
| Диаметр | 150 мм |
| Материал диска | Метал |
| Навантаження на колесо | 180 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Лита |
| Ширина | 45 см |
- Цена: 540 ₴

