
Колесо на візок 4.10/3.50-4, пінополіуретанове
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-5374
575 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
5374, Колесо на візок 4.10/3.50-4, пінополіуретанове, KD-5374, 650.00грн., KD-5374, General, Колеса, покрышки, камеры, промышленные колеса, грунтозацепы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 1.35 кг |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 70 мм |
| Діаметр | 260 мм |
| Навантаження на колесо | 100 кг |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 575 ₴

