
Колесо для візка 3.00-8, пінополіуретанове, 16 вісь
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-2785
464 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо для тачки виготовлене з пінополіуретану — це єдине у своєму роді колесо, яке має найкращі властивості та не має вад. По-перше, воно не боїться проколів, на відміну від пневматичного колеса, а по-друге, воно м'якше, ніж лите, і чудово гасить нерівності покриття. Колесо має диск виготовлений із якісної сталі та покришку, повністю виготовлену з поліуретану. У ступку вставлено два підшипники, для оптимальної фіксації колеса на вашій осі. Перед купівлею дивіться в характеристиках діаметр осі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.6 кг |
| Ось | 16 мм |
| Довжина ступі | 92 мм |
| Диаметр | 340 мм |
| Материал диска | Метал |
| Тип шины | Пінополіуретанова |
| Ширина | 67 мм |
- Цена: 464 ₴

