
Колесо для візка 4.80/4.00-8, пневматичне, 20 вісь
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-2800
435 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо пневматичне в складі постачається повністю готове до встановлення на Вашу тачку або візок, підходить для будь-яких видів від садових до вантажних. Колесо має сталевий диск, який чудово переносить усі моменти експлуатації. Пневматичне колесо можна регулювати за м'якістю й вантажністю, зменшуючи або збільшуючи тиск у камері. У ступці колеса з обох боків вставлено два підшипники для надійної фіксації на осі. Під час вибору потрібно враховувати діаметр Вашої осі, щоб колесо ідеально на неї подалося.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 60 мм |
| Диаметр | 400 мм |
| Навантаження на колесо | 150 кг |
| Норма кількості шарів | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Пневматична |
| Ширина | 95 мм |
- Цена: 435 ₴

