
Покришка для тачки 4.00-8 Sosoon, висока якість
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-2832
493 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка для тачки, підходить на заміну встановленої раніше зношеної покришки на колесо. Ця покришка містить не менш ніж 45% каучуку — набагато краще та щільніше за своїх стандартних аналогів. Вона м'якша та не боїться низьких температур, у неї дуже міцний протектор і корт, що забезпечує їй надійніший захист від проколів. Покришки мають стандартний розмір і легко сідають на будь-який диск відповідного діаметра. Ця покришка має гарніші техніко-фізичні властивості, на відміну від звичайної, тому вона слугуватиме набагато довше. Здійснити заміну покришки можна навіть у домашніх умовах без допомоги фахівців.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Индекс нагрузки шины | 40 |
| Индекс скорости | A6 |
| Производитель | Sosoon |
| Страна производитель | Китай |
| Посадочный диаметр шины | 8" |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Тип | Камерная "TT" |
| Ширина шины | 4" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 8" |
| Полнопрофильная шина | Немає |
| Тип комплектующего | Покрышка |
- Цена: 493 ₴

