
Колесо на візку в складі, пневматичне 3.50-8, 16 вісь
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-942
404 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо пневматичне призначене для садово- будівельних тачок та інших засобів для пересування вантажів. Колесо має сталевий диск із встановленими з обох боків кульковими підшипниками, у такий спосіб Ви зможете легко встановити на вісь. На диску встановлена бюджетна пневматична покришка з камерою, встановлюється на диск методом бортування й за потреби Ви легко її поміняєте. Диск пофарбований фарбою для збільшення терміну експлуатації. За правильних умов використання колесо слугуватиме досить довго, максимальне навантаження 150 кілограмів, максимальна швидкість кілометрів на годину, а висота перешкоди не вище ніж 5% від загального діаметра колеса.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ось | 16 мм |
| Довжина ступі | 75 мм |
| Диаметр | 370 мм |
| Навантаження на колесо | 150 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Пневматична |
| Ширина | 84 мм |
- Цена: 404 ₴

