
Колесо для візка 3.00-8, лите
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-4731
464 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо лите на тачку або візок має два підшипники в маточині встановлені з обох боків диска. Лите колесо має низку переваг перед звичайним колесом. Лите колесо не боїться гострих речей і проколів, позаяк воно повністю виготовлене з цільної твердої гуми, тому його можна експлуатувати в будь-яких умовах і на будь-якій поверхні. Це колесо не потрібно постійно підкачувати, і воно завжди готове до роботи. Це колесо можна встановлювати на будь-які типи тачок або візків. Колісний диск повністю виготовлений із металу та разом із литою покришкою надають колесу якісні властивості, і він дуже повільно піддається зношуванню, на відміну від пневматичної покришки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.7 кг |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 74 мм |
| Диаметр | 310 мм |
| Материал диска | Метал |
| Тип шины | Лита |
| Ширина | 74 мм |
- Цена: 464 ₴

