
Колесо для візка 3.00-7, лите, 20 вісь
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-2777
406 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо лите призначене для тачок і візків будь-яких конструкцій і призначених. Основним плюсом литого колеса є те, що його неможливо проколоти, завдяки цьому цей різновид колеса можна застосовувати на будь-яких виробництвах і складах без побоювань. Лите колесо має сталевий диск і покришку, виготовлену з суцільного шматка гуми, що надає йому ще більшої зносостійкості. У ступці з обох боків вставлено два підшипники для надійного кріплення на вашій осі. Перед купівлею дивіться в характеристиках діаметр осі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 74 мм |
| Диаметр | 325 мм |
| Навантаження на колесо | 100 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Лита |
| Ширина | 58 мм |
- Цена: 406 ₴

