
Колесо на тачку (візок), лите 3.00-7
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-941
410 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо для садової тачки або візка, має литу конструкцію, яка добре себе зарекомендувала в різних сферах малої механізації, як-от: тачки будівельні, городні та промислові, а також для створення рухомого шасі для зварювального апарата та повітряного компресора. Колесо складається зі складаного з двох частин диска з'єднуваних п'ятьма неіржавкими болтами, така конструкція забезпечує швидку та надійну заміну покришки без особливих зусиль, а лита покришка не боїться проколів і розрахована на високі навантаження.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 68 мм |
| Диаметр | 335 мм |
| Навантаження на колесо | 80 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Лита |
| Ширина | 75 мм |
- Цена: 410 ₴

