
Колесо на візок 4.00-6, пневматичне, 16 вісь
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-2798
377 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пневматичне колесо на тачку або візок має покришку з якісної гуми та камеру всередині неї. Диск виготовлений зі сталі та має два підшипники, встановлені в маточину. Колесо підходить для будь-яких тачок від садових до важких вантажних. Ви можете легко регулювати м'якість Вашої тачки за різних навантажень, для цього досить збільшити або зменшити тиск у колесах. Але під час роботи на ділянках із безліччю гострих частинок, Вам краще вибрати лите або пінополіуретанове колесо. Перед купівлею дивіться в характеристиках діаметр осі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ось | 16 мм |
| Довжина ступі | 75 мм |
| Диаметр | 330 мм |
| Материал диска | Метал |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Пневматична |
| Ширина | 90 мм |
- Цена: 377 ₴

