
Колесо на тачку 3.50-4 (260x85), пінополіуретанове, 20 вісь
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-2780
389 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пінополіуретанове колесо має покришку, яка зроблена з якісного пінополіуретану та диск виготовлене з якісної сталі, завдяки цьому колесо не боїться гострих предметів на дорозі та має оптимальну м'якість, щоб поглинати нерівності поверхні. Колесо має стандартні розміри та підходить для будь-якої тачки або візка від звичайної садової до важкої вантажної. У ступці колеса вставлено два якісні підшипники, залишається тільки одягнути на вісь і зафіксувати колесо. Перед купівлею дивіться в характеристиках діаметр осі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Диск |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 75 мм |
| Диаметр | 260 мм |
| Ось | 20 мм |
| Вес | 1.35 кг |
| Тип шины | Лита |
| Навантаження на колесо | 100 кг |
| Довжина ступі | 70 мм |
- Цена: 389 ₴

