
Ролик для візка чавун 70/60
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-4748
365 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ролик для візків типу рохля та подібних має диск відлитий із чавуну з кульковим підшипником і шину, виготовлену з поліуретану, таке поєднання надає йому легкого й безшумного кочення незалежно від покриття і водночас воно здатне витримувати великі навантаження. Також цей ролик абсолютно не боїться ударів і порізів, що дає змогу працювати з ним практично в будь-яких умовах. Він може використовуватися в будь-яких виробництвах і не залишає слідів на підлозі. За нормальної експлуатації такі ролики слугуватимуть Вам довгі роки та перевізуть не мало різних вантажів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 60 мм |
| Диаметр | 70 мм |
| Материал диска | Чугун |
| Навантаження на колесо | 450 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Поліуретан |
| Ширина | 60 см |
- Цена: 365 ₴

