
Поворотное колесо 160 мм
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3186
406 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Поворотне колесо має кронштейн з оцинкованого металу, але замість звичайного майданчика для кріплення з 4 болтами встановлений інший кронштейн із болтом, який легко можна закріпити звичайною гайкою. У місці з'єднання майданчика з кронштейном встановлений кульковий підшипник для легшого повороту колеса, а щоб уникнути потрапляння забруднень у поворотний вузол є спеціальний пильовик. Саме колесо має штампований диск з оцинкованого металу та голчастий підшипник, який витримує великі навантаження, ніж звичайний. Для забезпечення плавного ходу встановлена шина з литої гуми.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Поворотное | Да |
| Прорезиненное | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал диска | Метал |
| Ширина | 40 см |
| Диаметр | 160 мм |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Лита |
| Навантаження на колесо | 145 кг |
| Висота до кронштейна | 190 мм |
| Діаметр різьби | 14 мм |
| Висота штиря | 45 мм |
- Цена: 406 ₴

