
Поворотне колесо чавунне 125 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3196
356 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чавуне колесо з поворотним механізмом відлите з чавуну та додатково оброблене на токарному верстаті робоча частина. Всередині встановлений підшипник ковзання, він забезпечує рівномірніший розподіл навантаження. Чавунні колеса вирізняються своєю стійкістю до будь-яких температур, вони здатні працювати від мінус 40 до плюс 280 градусів, що дає змогу використовувати їх у будь-яких морозильних камерах або печах. Поворотний кронштейн виготовлений із двох частин самого кріплення колеса та поворотного майданчика, які з'єднані та мають кульковий підшипник у місці з'єднання, для забезпечення легкого повороту.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до кронштейна | 150 мм |
| Диаметр | 125 мм |
| Материал диска | Чугун |
| Навантаження на колесо | 120 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Чавун |
| Ширина | 36 см |
- Цена: 356 ₴

