
Покрышка для велосипеда 28x1.75, (47-622), 700x45C, Wanda P1134, Антипрокол 3 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: VP004484
365 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покрышка для велосипеда 28x1.75, (47-622), 700x45C, Wanda P1134, Антипрокол 3 мм. виготовлена з великим вмістом чистого каучуку, отже, досягається максимально ефективний баланс між м'якістю, зчепленням і стиранням покришки, що надає більший термін експлуатації та краще зчеплення з дорогою. Ця покришка є напівсліковою вона призначена як для асфальту, так і для ґрунтових доріг, завдяки бічним ґрунтозачіпам. За допомогою їхнього покришка поводиться передбачувано на ґрунтових дорогах, а завдяки біговій доріжці по центру вона досить комфортно їде асфальтом. Але водночас має менший накат, ніж сликова покришка. Покришка має антипрокольний шар, це спеціальне потовщення бігової доріжки, яке дає змогу захищати Вашу камеру від різноманітних колючок.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wanda |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 28" |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Полуслики |
| Ширина шины | 1.75 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 47 см |
| Вес | 1.11 кг |
| Гарантийный срок | 0.5 міс |
- Цена: 365 ₴

