
Колесо для візка 4.10/3.50-4, пневматичний, розбірний диск
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-4719
406 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо пневматичне 4.10/3.50-4 під 20 мм на тачку або візок має два підшипники в маточині, встановлені з обох боків диска, особливістю цього колеса є його розбірний диск, що полегшує монтаж і демонтаж покришки під час проколювання. Надувне колесо має низку переваг перед звичайним колесом. Пневматичне колесо досить м'яке в ходу та має амортизаційні властивості. Це колесо можна встановлювати на будь-які типи тачок або візків. Пневматичне колесо можна регулювати за м'якістю й вантажністю, зменшуючи або збільшуючи тиск у камері. У ступці колеса з обох боків вставлено два підшипники для надійної фіксації на осі. Під час вибору потрібно враховувати діаметр Вашої осі, щоб колесо ідеально на неї подалося.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Диск |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Пользовательские характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 80 мм |
| Диаметр | 257 мм |
| Материал диска | Метал |
| Тип шины | Пневматична |
| Ширина | 80 мм |
- Цена: 406 ₴

