
Колесо для візка 4.10/3.50-4, пневматична, 16 вісь
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-7383
297 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ось | 16 мм |
| Довжина ступі | 75 мм |
| Діаметр | 263 мм |
| Тип шини | Пневматична |
| Ширина | 82 мм |
| Матеріал диска | Метал |
| Тип комплектуючого | Колесо |
- Ціна: 297 ₴

