
Колесо чавунне з кронштейном 100 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3193
299 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чавуне колесо з кронштейном для кріплення до Вашого стелажу або візка. Саме колесо відлите з чавуну та спеціально оброблене на токарному верстаті в робочій частині. Зверху колесо покрите термостійкою фарбою. Таке поєднання забезпечує цьому колесу неймовірну міцність і дає змогу працювати за будь-яких температур. Завдяки цим чинникам такі колеса використовують у морозильних камерах і в печах. У колесі використовується підшипник ковзання, він забезпечує рівномірний розподіл ваги по всій осі. Кронштейн виготовлений з оцинкованого металу та має спеціальні отвори для кріплення до стелажу або візка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до кронштейна | 121 мм |
| Диаметр | 100 мм |
| Материал диска | Чугун |
| Навантаження на колесо | 100 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Чавун |
| Ширина | 32 см |
- Цена: 299 ₴

