
Колесо з кронштейном 160 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3170
298 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3170, Колесо з кронштейном 160 мм, KD-3170, 371.00грн., KD-3170, General, Колесо с неповоротным кронштейном
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до кронштейна | 190 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Матеріал диска | Метал |
| Навантаження на колесо | 145 кг |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 298 ₴

