
Покришка для тачки 4.80/4.00-8, Wanda P301, 4PR, TT
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-8838
286 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка для тачки 4.80/4.00-8, Wanda P301, 4PR, TT — це високоякісна гума, яка ідеально підходить для використання на тачках. Вона має розміри 4.80/4.00-8, що забезпечує чудову стійкість і зчеплення з дорогою на будь-яких поверхнях. Покришка виготовлена з міцного матеріалу та має чотири шари посилення, що забезпечує її довговічність і надійність в екстремальних умовах. Вона також має технологію TT (Tube Type), що означає, що вона призначена для використання з камерою. Гума Wanda P301 — це чудовий вибір для тих, хто шукає надійне та якісне покришку для своєї тачки, особливо для використання на нерівних поверхнях.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Индекс нагрузки шины | 46 |
| Индекс скорости | B |
| Производитель | Wanda |
| Страна производитель | Китай |
| Полнопрофильная шина | Нет |
| Посадочный диаметр шины | 8" |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Тип | Камерная "TT" |
| Ширина шины | 4" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.12 кг |
| Норма кількості шарів | 4PR |
| Тип комплектующего | Покрышка |
- Цена: 286 ₴

