
Колесо лите на тачку 2.50-4, 20 вісь
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-5372
290 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 70 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Матеріал диска | Метал |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 290 ₴

