
Покришка для велосипеда 27.5x2.10, (54-584), Wanda W2030
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: VP004486
318 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка для велосипеда 27.5x2.10, (54-584), Wanda W2030 виготовлена з великим вмістом чистого каучуку, у такий спосіб досягається максимально ефективний баланс між м'якістю, зчепленням і стиранням покришки, що надає більший термін експлуатації та найкраще зчеплення з дорогою. Цей тип протектора потрібно вибирати, якщо Ви пересуваєтеся ґрунтовими дорогами, бездоріжжям, брудом і піском. Вона має масивні шипи на всій поверхні та чудову бічну підтримку, що дає змогу максимально контролювати Ваш транспортний засіб на складних типах покриття.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wanda |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 27.5" |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 2.125 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.05 кг |
| Гарантийный срок | 0.5 міс |
| Ширина | 57 см |
- Цена: 318 ₴

