
Колесо лите 200 мм для візка, 17 мм вісь
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3209
279 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо лите на тачку діаметром 200 мм або візок має два підшипники в маточині під 17 мм вісь, встановлені з обох боків диска. Лите колесо має низку переваг перед звичайним колесом. Лите колесо не боїться гострих речей і проколів, позаяк воно повністю виготовлене з цільної твердої гуми, тому його можна експлуатувати в будь-яких умовах і на будь-якій поверхні. Це колесо не потрібно постійно підкачувати, і воно завжди готове до роботи. Це колесо можна встановлювати на будь-які типи тачок або візків. Колісний диск повністю виготовлений із металу та разом із литою покришкою надають колесу якісні властивості, і він дуже повільно піддається зношуванню, на відміну від пневматичної покришки. Диск цієї моделі колеса має розбірну конструкцію, половинки з'єднані болтами.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Пользовательские характеристики | |
| Ось | 17 мм |
| Довжина ступі | 50 мм |
| Диаметр | 200 мм |
| Материал диска | Метал |
| Навантаження на колесо | 235 кг |
| Тип шины | Лита |
| Ширина | 50 см |
- Цена: 279 ₴

