
Колесо поліуретанове поворотні з гальмом 100 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3231
276 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3231, Колесо поліуретанове поворотні з гальмом 100 мм, KD-3231, 344.00грн., KD-3231, General, Поворотные колеса
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до кронштейна | 128 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Матеріал диска | Поліамід |
| Навантаження на колесо | 140 кг |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Поліуретан |
| Ширина | 32 см |
- Ціна: 276 ₴

