
Покришка з камерою на візок, 4.00-6, 6PR
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: VP004660
253 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка з камерою, пневматична застосовується для заміни старої через проколювання або поріз, на відміну від колеса в зборі, має меншу вартість, необхідно тільки загострити нову покришку на диск і накачати його. Ця модель має гарні зносостійкі показники.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 4.0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 6" |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Норма кількості шарів | 6PR |
| Посадочный диаметр шины | 6" |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Тип | Камерная "TT" |
| Тип комплектующего | Покрышка |
- Цена: 253 ₴


