
Покрышка 4.00-8 (4.80/4.00-8) с камерой к тележке 4PR
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: VP000696
250 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка або шина для тачки або візка застосовується для ремонту колеса, якщо диск і маточина є в гарному стані, а покришка вже зійшлася або поралася. У цьому разі у Вас немає потреби купувати нове колесо, а досить просто замінити покришку з камерою. У комплекті йде камера, що неабияк вподобає цю заміну. Замінити покришку дуже легко з цим впорається будь-який, навіть не маючи особливого досвіду та інструменту. Головне під час встановлення нової покришки дивитися, щоб камера була повністю розправлена й без переломів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Строительная техника |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Посадочный диаметр шины | 8" |
| Индекс нагрузки шины | 40 |
| Индекс скорости | A4 |
| Тип | Камерная "TT" |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 4" |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип комплектующего | Покришка з камерою |
| Полнопрофильная шина | Немає |
| Вес | 1.53 кг |
- Цена: 250 ₴

