
Покришка з камерою на візок (тачку), 4.00-6
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-945
237 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бюджетна покришка з камерою, пневматична застосовується для заміни старої через прокол або поріз, на відміну від колеса в складі, має меншу вартість, необхідно тільки забірити нову покришку на диск і накачати його. Ця модель має гарні зносостійкі показники. Застосовується переважно для садово-будівельних тачок на будівництвах або в домашньому побуті. Це бюджетне покришка вона призначена на 1-2 сезони роботи, її не варто залишати на прямих сонячних променях. Так само на зимовий період тачку не варто залишати на вулиці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Индекс нагрузки шины | 42 |
| Индекс скорости | A4 |
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Посадочный диаметр шины | 6" |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Состояние | Новое |
| Тип | Камерная "TT" |
| Ширина шины | 4" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 6" |
| Норма кількості шарів | 2 PR |
| Полнопрофильная шина | Немає |
| Тип комплектующего | Покрышка |
- Цена: 237 ₴

