
Ролик для візка 70/60, нейлон
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-4745
241 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нейлоновий ролик для візків повністю відлитий із високоякісного нейлону та має кульковий підшипник у маточині. Такі ролики можуть перевозити великі навантаження, водночас не створюють шуму та вібрації, але він може працювати тільки на рівних поверхнях. Завдяки своїй екологічності може використовуватися в харчових і хімічних виробництвах, вони стійкі до більшості агресивних середовищ і не бруднять підлогу. не рекомендується використовувати в умовах сильних неорганічних або концентрованих органічних кислотах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 60 мм |
| Диаметр | 70 мм |
| Материал диска | Нейлон |
| Навантаження на колесо | 450 кг |
| Тип комплектующего | Ролик |
| Тип шины | Нейлон |
| Ширина | 60 см |
- Цена: 241 ₴

