
Колесо на візок 180 мм, 20 мм вісь
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-2808
238 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колесо призначене для малогабаритних тачок або візків. Диск колеса виконаний із якісної сталі та стягнутий болтами. У маточину колеса вставлений підшипник, для надійної фіксації колеса на осі Вашого візка. Покришка виконана з цільної гуми, завдяки чому вона добре прослужить Вам. Воно не боїться проколів та пошкоджень та має оптимальну м'якість гуми для більш плавного ходу. Замінити колесо дуже легко навіть у домашніх умовах, за наявності мінімального набору інструментів, достатньо відкрутити гайку, зняти старе колесо, встановити нове і закрутити гайку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 17 мм |
| Діаметр | 180 мм |
| Матеріал диска | Метал |
| Навантаження на колесо | 100 кг |
| Стан | Нове |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 45 см |
- Ціна: 238 ₴

