
Покришка для інвалідного візка 24x1 3/8, (37-540), Wanda В003
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: VP004477
233 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка для інвалідного візка 24x1 3/8, (37-540), Wanda В003 виготовлена з великим вмістом чистого каучуку, у такий спосіб досягається максимально ефективний баланс між м'якістю, зчепленням і стиранням покришки, що надає більший термін експлуатації та найкраще зчеплення з дорогою. Ця покришка є напівсліковою вона призначена як для асфальту, так і для ґрунтових доріг, завдяки бічним ґрунтозачіпам. За допомогою їхнього покришка поводиться передбачувано на ґрунтових дорогах, а завдяки біговій доріжці по центру вона досить комфортно їде асфальтом. Але водночас має менший накат, ніж сликова покришка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wanda |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 24" |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Полуслики |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина шины | 1.375 |
| Ширина | 37 см |
| Вес | 0.57 кг |
| Гарантийный срок | 0.5 міс |
- Цена: 233 ₴

