
Поліуретанове колесо поворотне з гальмом 75 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3230
228 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Поворотне колесо з гальмівною системою являє собою звичайне колесо відлито з поліаміду та шину, виготовлену з поліуретану. Але до звичайного поворотного механізму з поцинкованої сталі доданий елемент, який поки натискання фіксує колесо та Ваш стелаж або візок у потрібному положенні. Завдяки таким матеріалам колесо може спокійно стояти майже на будь-якій поверхні навіть під невеликими кутами. Це колесо має підшипник ковзання і є найтихішим колесом із нашого асортименту. Їх можна використовувати в стерильних приміщеннях. У поворотному механізмі встановлений кульковий підшипник для плавнішого повороту коліс.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до кронштейна | 108 мм |
| Диаметр | 75 мм |
| Материал диска | Поліамід |
| Навантаження на колесо | 130 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Поліуретан |
| Ширина | 32 см |
- Цена: 228 ₴

