
Колесо поліуретан із кронштейном 125 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3226
228 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Промислові колеса з кріпленням виготовлені з оцинкованого металу методом штампування. На кріпленні є 4 отвори для фіксації колеса на стелажі або візку. Саме колесо відлите з поліаміду та має контактний шар із поліуретану, у його маточині встановлений голчастий підшипник. Такі колеса можна застосовувати в будь-яких сферах діяльності. Воно витримує гарні навантаження й може працювати в температурних режимах від -20 до +50 градусів Цельсія. Основним плюсом таких коліс є те, що вони видають мінімум шуму під час транспортування і водночас не ушкоджують покриття.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до кронштейна | 155 мм |
| Диаметр | 125 мм |
| Материал диска | Поліамід |
| Навантаження на колесо | 190 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Поліуретан |
| Ширина | 32 см |
- Цена: 228 ₴

