
Колесо з гальмом 125 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3180
220 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Поворотне колесо має спеціальний кронштейн, виготовлений з оцинкованого металу, на якому встановлена додаткова гальмівна система, вона фіксує колесо в нерухомому стані легким натисканням. Щоб розблокувати колесо, досить відпустити гальмо, і воно знову готове їхати, цей кронштейн кріпиться до спеціального майданчика для кріплення системи до Вашого стелажу або візка, у місці їх з'єднання встановлено кульковий підшипник для легшого повороту. Додатково підшипник обладнаний пилком, щоб не засмічувати поворотну систему. Саме колесо виготовлене методом штампування з оцинкованого аркуша та має роликовий підшипник, який витримує великі навантаження й може перевозити важчі вантажі. Для плавності ходу встановлений гумовий протектор.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до кронштейна | 153 мм |
| Диаметр | 125 мм |
| Материал диска | Метал |
| Навантаження на колесо | 100 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Лита |
| Ширина | 37 см |
- Цена: 220 ₴

