
Камера 145/70-6 General Butyl, прямий вінтель, TR-87
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KN-8522
220 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Камера 145/70-6 General Butyl, прямий вінтель, TR-87 виготовлена із суміші чистої гуми з іншими компонентами та має чудову якість у своєму сегменті. Камера призначена для будь-якої техніки з відповідним розміром покришки, вона має чудову еластичність і легко встановлюється у Ваше колесо. Під час встановлення потрібно бути обережним, щоб не пошкодити її. Вона має стандартний автомобільний вентиль, який накачується звичайним насосом або на будь-якому шиномонтажі без додаткових перехідників.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота профиля шины | 70 мм |
| Диаметр колеса/диска | 6" |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Тип комплектующего | Камера |
| Ширина | 145 см |
- Цена: 220 ₴

