
Колесо для візка 200 мм, вісь 17 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3610
211 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Це колесо має диск, що складається з двох половинок пофарбованого металу, вони стягнуті між собою болтами у центрі встановлений підшипник, таке компонування дає змогу використовувати сам диск повторно, а за потреби замінити підшипник або сам скат. Завдяки якісному покриттю металу фарбою запобігає корозії, що дає змогу довше експлуатувати диск. Сама шина виготовлена з суцільної гуми, це дає змогу їй м'яко рухатися будь-якими поверхнями, не пошкоджуючи підлогове покриття. Це колесо призначене для встановлення на будь-які Тачки або візка, як промислові, так і для приватного користування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ось | 17 мм |
| Довжина ступі | 17 мм |
| Диаметр | 200 мм |
| Материал диска | Метал |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Лита |
| Ширина | 50 см |
- Цена: 211 ₴

