
Камера 26x4.00, 26х4.90 Rover TR-13, A/V48mm
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KN-8574
243 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Камера 26x4.00, 26х4.90 Rover TR-13, A/V48mm виготовлена із суміші чистої гуми з іншими компонентами та має чудову якість у своєму сегменті. Камера призначена для будь-якої техніки з відповідним розміром покришки, вона має чудову еластичність і легко встановлюється у Ваше колесо. Під час встановлення потрібно бути обережним, щоб не пошкодити її. Вона має стандартний автомобільний вентиль, який накачується звичайним насосом або на будь-якому шиномонтажі без додаткових перехідників.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 100 мм |
| Диаметр | 559 мм |
| Тип ниппеля | Автомобильный (AV) |
| Посадочный диаметр шины | 26" |
| Материал | Резина |
| Вид камеры | Универсальные |
| Назначение | Fat Bike |
- Цена: 243 ₴

