
Камера для електровелосипеда 18x2.50 Rover/Battle Way, TR-87, кутовий вентиль
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KN-8350
170 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камера для електровелосипеда 18x2.50 Rover/Battle Way, TR-87, кутовий вентиль виконана з якісного каучуку і має відмінні експлуатаційні характеристики, при необхідності її можна заклеїти. Камера призначена для будь-якої техніки з відповідним розміром покришки, вона має відмінну еластичність і легко встановлюється в ваше колесо. При установці потрібно бути обережним, щоб не пошкодити її. Вона має вигнутий автомобільний вентиль, який накачується звичайним насосом або на будь-якому шиномонтажі без додаткових перехідників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид камери | Універсальні |
| Виробник | Chaoyang |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Призначення | Гібрид |
| Стан | Новий |
| Тип ніпеля | Автомобільний (AV) |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 64 мм |
| Діаметр | 156 мм |
- Ціна: 170 ₴

