
Колесо поворотне 125 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3185
163 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3185, Колесо поворотне 125 мм, KD-3185, 203.00грн., KD-3185, General, Поворотные колеса
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до кронштейна | 153 мм |
| Висота штиря | 45 мм |
| Діаметр | 125 мм |
| Матеріал диска | Метал |
| Навантаження на колесо | 100 кг |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 37 см |
- Ціна: 163 ₴

