
Колесо візка 160 мм роликовий підшипник
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3164
138 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3164, Колесо візка 160 мм роликовий підшипник, KD-3164, 172.00грн., KD-3164, General, Колеса на литой резине
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувацькі характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 55 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Матеріал диска | Метал |
| Навантаження на колесо | 145 кг |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 138 ₴

