
Колесо на кронштейні 100 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3168
118 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо має диск із листового металу, виготовлений за допомогою штампування, усередині його встановлений роликовий підшипник, який дає змогу витримувати колеса сильніші навантаження. Для плавності ходу на робочій частині встановлена лита гума. Кронштейн виготовлений з оцинкованого металу та має спеціальні отвори для зручного кріплення до стелажу або тачки. Воно призначене для їзди по різних рівних поверхнях і гума може компенсувати невеликі стики. Це не поворотний кронштейн і використовується або на задні колеса, або в місцях, де немає потреби повороту.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до кронштейна | 130 мм |
| Диаметр | 100 мм |
| Материал диска | Метал |
| Навантаження на колесо | 70 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Лита |
| Ширина | 30 см |
- Цена: 118 ₴

