
Камера для велосипеда 27.5х1.95 / 27.5х2.10, (57-584), Wanda, A/V 48 мм.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VK004498
112 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камера для велосипеда 27.5х1.95/27.5х2.10, (57-584), Wanda, A/V 48 мм. виготовлена із суміші чистої гуми з іншими компонентами та має чудову якість у своєму сегменті. Камера призначена для будь-якої техніки з відповідним розміром покришки, вона має чудову еластичність і легко встановлюється у Ваше колесо. Під час встановлення потрібно бути обережним, щоб не пошкодити її. Вона має подовжений автомобільний вентиль, який накачується звичайним насосом або на будь-якому шиномонтажі без додаткових перехідників. Що дає змогу її встановлювати навіть у колеса з подвійним ободом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanda |
| Країна виробник | Китай |
| Посадковий діаметр шини | 27.5" |
| Матеріал | Гума |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 2.125 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 57 см |
| Тип камери | Без антипрокольної рідини |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
| Тип ніпеля | Автомобільний (AV) |
- Ціна: 112 ₴

