
Поворотне колесо з гальмом 50 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3238
111 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3238, Поворотне колесо з гальмом 50 мм, KD-3238, 139.00грн., KD-3238, , Промышленные колеса
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до кронштейна | 73 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Матеріал диска | Чавун |
| Навантаження на колесо | 50 кг |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Поліуретан |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 111 ₴

