
Колесо поворотне з гальмом 40 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3237
106 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Поворотне меблеве колесо з гальмівною системою має колісний диск, відлитий із поліаміду та шину з поліуретану, у його осі встановлений подвійний кульковий підшипник, таке поєднання забезпечує чудову м'якість ходу та не залишає слідів на підлозі. Поворотний кулак має дворядний кульковий підшипник закритим пластиковим пильовиком, така система забезпечує плавний поворот. Додатково встановлена гальмівна система, яка стопорит не тільки саме колесо, а й поворотний вузол. З такими колесами Ви не тільки зможете зручно перевозити предмети та фіксувати їх у нерухомому стані. Ці колеса застосовуються для виробництва меблів і встановлення на медичну та офісну техніку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до кронштейна | 60 мм |
| Диаметр | 40 мм |
| Материал диска | Поліамід |
| Навантаження на колесо | 35 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Поліуретан |
| Ширина | 22 см |
- Цена: 106 ₴

