
Колесо на візок 160/15 мм.
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-4725
122 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо призначене для малогабаритних тачок або візків. Диск колеса виготовлений із якісної сталі та стягнутий болтами. До стопи колеса вставлений підшипник, для надійної фіксації колеса на осі Вашого візка. Покришка виготовлена з суцільної гуми, завдяки цьому вона добре слугуватиме Вам. Воно не боїться проколів і пошкоджень і має оптимальну м'якість гуми для плавнішого ходу. Замінити колесо дуже легко навіть у домашніх умовах, за наявності мінімального набору інструментів, досить відкрутити притискну гайку, зняти старе колесо, встановити нове та закрутити притискну гайку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.5 кг |
| Ось | 15 мм |
| Довжина ступі | 17 мм |
| Диаметр | 160 мм |
| Материал диска | Метал |
| Тип шины | Лита |
| Ширина | 28 см |
- Цена: 122 ₴

